Lesrooster

Sporthal Aksent:

Maandag 16.15-17.15 Ritmische gymnastiek Recreatie vanaf 6jaar
17.00-19.00 Ritmische gymnastiek Selectie
Woensdag 17.00-20.00 Ritmische gymnastiek Selectie
Vrijdag 16.30-18.30 Ritmische gymnastiek Selectie Groeps AB
Zaterdag 08.30-11.30 Ritmische gymnastiek Selectie

Gymzaal Hof van Maxima:

Woensdag 15.00-16.00 kleutergym 3-4,5 jaar
16.00-17.00 kleutergym 4,5-6 jaar
17.00-18.00 kleuterturnen 5-7 jaar jongen en meisjes
Vrijdag 16.00-17.00 Recreatie turnen tot 9-10 jaar jongens
17.00-18.00 Recreatie turnen vanaf 9-10 jaar jongens

MFA de Kruidentuin:

Maandag 17.00-18.00 Jazz Recreatie 4 groep 6
18.00-19.00 Jazz Recreatie 5 groep 7
19.00-20.00 Dance Streetdance
20.00-21.00 Dance Streetdance
Dinsdag 18.00-20.00 Jazz Demo B 16 t/m 19
20.00-22.00 Jazz Demo A 20+
Woensdag 16.30-17.30 Jazz Recreatie 1 Groep 2
17.30-18.30 Jazz Extra training 1 D t/m 9
Donderdag 17.00-18.00 Jazz Recreatie 2 Groep 3 en 4
18.00-19.00 Jazz Recreatie 3 Groep 5
Vrijdag 18.00-19.00 Jazz Recreatie 6 Groep 8
19.00-20.00 Jazz Recreatie 7 VO 1 en 2
20.00-21.00 Jazz Recreatie 8 VO 3 en hoger
Zaterdag 09.30-11.30 Jazz Demo C 16 t/m 19
11.30-13.30 Jazz Demo C t/m 13

Sporthal de Riederpoort:

Dinsdag 16.00-17.00 Recreatie turnen 6-8 jaar
17.00-18.00 Recreatie turnen 8-10 jaar

Schaepman school:

Woensdag 18.30-19.30 Dance Zumba Kids
19.30-20.30 Dance Zumba volwassenen

Smithoeksebaan:

Vrijdag 17:30-18:30 Recreatie turnen 6-8 jaar
18:30-19:30 Recreatie turnen 8-10 jaar
19:30-20:30 Recreatie turnen 10-12 jaar

Turnhal de Flensburg:

Maandag 09.00-10.00 Recreatie gym Ouder & kind gym
10.00-11.00 Recreatie gym Ouder & kind gym
19.30-20.30 Volwassenen Total Workout
20.30-21.30 Volwassenen Active pregnant
16.00-20.30 Selectie Turnen
Dinsdag 09.15-10.00 Volwassenen Fitgym
18.30-19.30 Recreatie turnen 9-10 jaar
19.30-20.30 Recreatie turnen 10-12 jaar
20.30-21.30 Recreatie turnen 13+ jaar
16.00-20.00 Extra training Turnen meisjes
16.30-18.00 Jongens turnen Wedstrijd groep
17.30-20.30 Selectie heren
Woensdag 09.00-10.00 Recreatie gym Ouder & kind gym
10.00-11.00 Recreatie gym Ouder & kind gym
13.30-20.00 Selectie dames
20.00-21.30 Volwassenen Turnen
Donderdag 09.00-10.00 Volwassenen Bodyshape
16.30-18.00 Jongens turnen Wedstrijdgroep
17.30-20.30 Selectie heren
16.00-19.00 Selectie dames
17.30-18.30 Springen Recreatie
18.30-20.30 Springen Groeps en individueel
Vrijdag 09.00-10.00 Recreatie gym Ouder & kind gym
10.00-11.00 Recreatie gym Ouder & kind gym
14.30-20.30 Selectie dames
Zaterdag 09.30-13.00 Selectie dames
12.30-15.30 Selectie heren
13.00-16.00 Extra training Onderbouw
15.45-18.45 Extra training Bovenbouw
Zondag 09.30-13.00 Selectie dames

Sporthal de Waterpoort:

Woensdag 16.15-17.15 Kleuter turnen 4,5-6 jaar jongens en meisjes
17.15-18.15 Kleuter turnen 5-7 jaar meisjes
Vrijdag 16.00-17.00 Kleutergym 4-6 jaar
17.00-18.00 Recreatie turnen 6-8 jaar
18.00-19.00 Recreatie turnen 8-10 jaar

Gymzaal de Zeeheld:

Maandag 16.30-17.30 Recreatie turnen 6-8 jaar
17.30-18.30 Special gym 6-12 jaar jongens en meisjes
18.30-19.30 Recreatie turnen 8-10 jaar
19.30-20.30 Volwassenen Sportfit Heren
20.30-21.30 Volwassenen Sportfit Heren
Woensdag 15.00-16.00 Recreatie turnen 6-8 jaar
16.00-17.00 Recreatie turnen 8-10 jaar
17.00-18.00 Recreatie turnen 10-12 jaar
Woensdag 18.00-19.00 Jazz Klassiek Demo C t/m 13
19.00-20.00 Jazz Klassiek Demo C 16 t/m 19
Donderdag 16.30-17.30 Recreatie turnen 6-8 jaar
17.30-18.30 Recreatie turnen 8-10 jaar
Vrijdag 16.00-17.00 Recreatie turnen 6-8 jaar
17.00-18.00 Recreatie turnen 8-10 jaar
18.00-19.00 Recreatie turnen 10-12 jaar
Zaterdag 09.00-10.00 Jazz Peuter en kleuter 1 (2015)
10.00-11.00 Jazz Peuter en kleuter 2 (2014)
11.00-12.00 Jazz Peuter en kleuter 3 (2013)

Sporthal MFA Zichtwei:

Maandag 18.00-20.00 Jazz Demo B t/m 16 jaar
20.00-22.00 Jazz Demo B t/m 20+
Woensdag 18.00-19.00 Jazz Klassiek Demo B 13 t/m 16
19.00-20.00 Jazz Klassiek Demo B 16 t/m 19
20.00-21.00 Jazz Klassiek Demo B 20+
21.00-22.00 Jazz Klassiek Demo A 20+
Donderdag 18.00-19.00 Jazz Extra training 2 D t/m 13
19.00-20.00 Jazz Extra training 3 D t/m 16
20.00-21.00 Jazz Dames 18+